Renault Grand Tour

Posted on in Ekonomik Kiralık Araçlar Antalya

Renault Grand Tour Clio serisinin Antalyada kiralık en ekomomik araçlardan bir seçenektir. Renault Grand Tour katlanabilir koltukları ve 430 lt sıra dışı bagaj hacmi sayesinde Antalya tatilinizdeki büyük hacimli valizlerinizi, Kemerde Kaş da yapacağınız dalış malzemelerinizi kısaca tatilinize ihtiyaç veren bagaj şeçeneg, Geniş iç mekanında tam bir Antalya tatil özgürlüğü sunuyor. Antalyada kiralık araçlar arasında en çok tercih edilen araçtır. Renault Grand Tour

Hyundai Accent Blue/otm

Posted on in Ekonomik Kiralık Araçlar Antalya

Antalya Hava Limanından kiralayacagınız Hyundai Accent Era araç ile Antalyanın tüm turistik ve tarihi yerlerini gezebilir, Kemer, Belek, Side ve Alanya nın denizinin keyfini çıkartabilirsiniz.Geniş ve ferah iç hacmiyle Avrupa Euro Ncap testinden ödül almış olan Hyundai Accent Era tam konforlu kiralik arabadir.

Ford Fiesta

Posted on in Ekonomik Kiralık Araçlar Antalya

Ford Fiesta günün en ileri teknolojilerini kendisinde barındırmakta. Sahip olduğu yenilikçi teknolojiler sayesinde Fiesta Antalya daki  tatillerinizde size güvenli, rahat, zevkli ve ekonomik sürüşler sunar. Antalya Kiralık Araçlar – Antalya Ekonomik Araç Kiralama

Hyundai İ.20

Posted on in Ekonomik Kiralık Araçlar Antalya

Yüksek performansı ekonomiyle birleştiren i20’yi, dizel veya benzinli motor seçeneğiyle tercih edebilirsiniz. i20, sunduğu düşük yakıt tüketiminin yanı sıra düşük karbon emisyonu ile çevreye karşı duyarlı bir otomobildir. Araçta güvenlik olarak ABS, ESP (Elektronik Denge Programı), 6’lı Hava Yastığı sistemi, Arka park sensörleri bulunup Euro Ncap’ten 5 yıldız almıştır. Antalya da şehiriçinde gezmek için birebir şehirlerarası ekonomik yakıt tüketimi ile uygun kiralık araçtır. Kemer, beldibi, belek, olimpos, side ve tarihi yerleri bu araçla rahatlıkla gezebilirsiniz. Antalya havalimanı kiralik araçlar.

Renault Clio Grand Tour

Posted on in Ekonomik Kiralık Araçlar Antalya

Renault Clio Grand Tour Clio serisinin Antalyada kiralık en ekomomik araçlardan bir seçenektir, geniş bagaj hacmi ve ekonomik yakıt yüketimi ile sizin ve aileniz için en uygun kiralık araçlardan biridir. Antalya, Beldibi, Belek, Kemer, Havalimanı araç kiralamak için bize ulaşın.

Renault Clio Sport Tourer

Posted on in Ekonomik Kiralık Araçlar Antalya

Renault Clio Sport Tourer Clio serisinin spor görünümüyle Antalyada kiralık ekomomik araçlardan bir seçenektir, geniş bagaj hacmi ve ekonomik yakıt yüketimi ile sizin ve aileniz için en uygun kiralık araçlardan biridir.  Antalya, Beldibi, Belek, Kemer, Havalimanı araç kiralamak için bize ulaşın.

Dacia Logan MCW

Posted on in Ekonomik Kiralık Araçlar Antalya

Antalyada kiralık Dacia Logan MCW ile Uzun yolculuklarda olduğu kadar kısa ulaşımlarda da onun 5 gerçek koltuklu cömert ve modüler iç mekanından ve 573 litrelik geniş bagajından memnun kalacaksınız.Ayrıca, sürüşü kolaylaştırmak için düşünülmüş faydalı teknolojilerden yararlanacaksınız. Güvenilir Yeni Logan MCV tüm yolcularına maksimum güvenlik sağlıyor. Antalya havalimanı uygun kiralık araçlar için bize ulaşın.

Fiat Linea

Posted on in Ekonomik Kiralık Araçlar Antalya

Fiat linea aileniz için ekonomik olmasının yanında konfor olarak sınıfının en iyi araçlarından biridir. Fiat Linea’da  versiyona  göre  standart  sunulan  ESP  ve Cruise  Control’ün  yanı  sıra  ABS,  EBD,  ASR,  MSR,  Hillholder,  HBA  ve  6
hava yastığı (sürücü, yolcu, yan ve tavan), gergili emniyet kemeri ve bebek koltuğu  ISOFIX  bağlantıları  gibi  birçok  aktif  ve  pasif  güvenlik  unsuru  bir arada bulunuyor. Antalya da uygun ekonomik araçlardan Fiat Linea kiralamak için bize ulaşın.