Araç Kiralama Koşulları

Kiralama Süresi

Şirket politikamız gereğince en kısa kiralama süremiz 24 saat olarak belirlenmiştir. Teslimat süresi geciktirilen Kiralık Arabalarımızdan 1 saat için günlük fiyatın 1/3 ü kadar ek miktar alınacaktır. Eğer Kiralık Araba teslim süresi 3 saati geçerse fiyata ek olarak bir günlük fiyatın tamamı tahsil edilecektir.

 

Araç Teslim Alma- Araç Bırakma  

Antalya Villadom RentalCar şirketi olarak 7/24 araç teslimatı hizmetimiz vardır. Antalya havalimanından, otellerden, tatil köylerinden bir telefonla aracınızı istediğiniz süre içinde size ulaştırmak veya kiraladığınız arabayı teslim etmek istediğinizde sizin işlerinizi hafifletmek bizim için önemlidir.

 

Sürücü Belgesi- Kullanım Yaşı

Antalya Villadom  RentalCar şirket politikamız gereğince en az 22 yaşında ve 2 yıllık ehliyet sahibi olan şahıslar şirketimizden araba kiralayabilir. Antalya VIP oto kiralama seçeneğimiz için en az 26 yaş sınırını geçmiş olmanız şirketimizce uygun görülmüştür.

 

İlave Sürücü

Antalya Villadom  RentalCar şirketimiz politikası gereğince ek sürücülerin gerekli sürücü belgeleri ve kullanım yaşına uygun oldukları takdirde geçerli kimlik ve ehliyetlerinin kaydı ile şirketimizce kayıt altına alınmaları gerekmektedir. Politikamız dışında kullanım esnasında yapılan kazalarda Kasko ve Trafik Sigortası uygulanmayacaktır.

Fiyatlara Dahil Unsurlar

Kiralık arabalarımız sınırsız kilometre kullanım, kiralık oto bakım giderleri, ve kasko kiralık oto fiyatlarımıza dahildir.Yakıt, köprü, Navigasyon cihazı, şahsi sigorta, otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar,  araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değildir.

Ödeme

Kiralık araba teslim alırken kiracıdan gerekli ücret tahsil edilir. Kiracı peşin olarak ya da kredi kartı yoluyla ödemesini yapar.

Trafik Cezaları

Türkiye trafik yasaları gereği şehir içinde 50km. hızla gitmeniz gerekmektedir. Park yasaklı bölgelerde dikkatli olmanız Villadom RentalCar Araba kiralama şirketimiz olarak rica edilmektedir. Trafik kurallarına uymama veya kiracının hatası sonucu oluşabilecek hasar veya cezaların tamamı kiracıya aittir. Araçların herhangi bir yerel veya resmi daireler tarafından rehin tutulması sonucunda tüm masraf kiracıya aittir ve geçen her süre için günlük fiyat ek olarak kiracı tarafından şirketimize ödemesi gerekmektedir.