Konyaaltı Oto Kiralama

Villadom Emlak & Rent A Car ayrıcalığı ile dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Antalya’yı keşfedin!

%100 müşteri memnuniyeti oranı ile Antalya’nın en iyi araç kiralama firmasıyız. Filo zenginliğimiz ve yüksek araç portföyümüz arasından kendinize en uygun aracı 7 gün 24 saat kiralayabilir, sürüş keyfini ve özgür seyahatin tadını çıkarabilirsiniz.

Araç kiralama hizmeti almadan önce ihtiyaç duyulan tüm bilgiler tarafımızca müşterilerimize iletilir. Araç türü, temizliği, yakıt sarfiyatı, mevcut bütçeye göre araç tavsiyesi, güvenlik vb. tüm bilgileri tek bir telefonla veya ofisimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Sizde ülkemizin en güzel ve en doğa harikalarına sahip Antalya’yı ziyaret edecek veya burada vakit geçirecekseniz, Konyaaltı’nda oto kiralamak hem ekonomik, hem de akılcı bir çözüm olacaktır. Unutmamalısınız ki Konyaaltı araç kullanması en keyifli şehrimizdir. Burada yaya öncelikli trafik sistemi uygulanmakta ve en amatör araç kullanıcılarına bile hiçbir zorluk çıkarmaz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

%100 müşteri memnuniyeti Çözüm odaklı bir iş anlayışı Mümkün olan en uygun fiyatlar Bütçe fark etmeksizin, her müşteriye hitap eden filo zenginliği 7/24 otellere, havalimanına veya bulunduğunuz herhangi bir yere teslim hizmeti Siz de Villadom Araç Kiralama’nın ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız, hemen arayın!