En Uygun Aracı Nasıl Kiralarım?

En uygun araç kiralamak herkesin hayali ve isteğidir. Özellikle yaz tatillerinde Antalya’da şehir içi ya da beldelerde konaklama yapacaksanız, araç kiralamak, sizlere pek çok açıdan faydalı olacaktır. Dilediğiniz zaman dolaşmaya çıkmak, toplu taşıma kullanmadan, direkt varmak istediğiniz yere ulaşmak, tatilinizin çok daha keyifli ve verimli geçmesine de yardımcı olmaktadır. İşletmemiz, müşteri memnuniyeti odaklıdır. Sizlerin memnun olmanız, kiraladığınız araçlarımızdan memnun ayrılmanız bizleri hem motive etmektedir.

Antalya Araç Kiralama Fiyatları

Antalya içerisinde, hizmet verdiğimiz şirketimizden araç kiralayabilirsiniz. Havalimanından teslim alacağınız araçlarımızı, kullanacağınız tarihleri işaretleyerek web sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. 92 Türk Lirası’ndan başlayan kiralama bedellerimizi, sitemiz üzerinden görüntüleyerek bütçenize uygunluğuna göre eleyebilirsiniz.

İşletmemizde, müşterilerimize en uygun araç kiralamak için çeşitli hizmetler sunuyor, onların daha keyifli bir tatil süreci geçirmelerini destekliyoruz. Firmamızdan kiralayabilecekleri araçlar arasından birbirinden farklı modeller ve markalar yer alıyor. Hyundai ve Renault marka araçlarımızla, müşterilerimize rahat sürüş keyfini de sunuyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanırken dilerseniz cam lastik far sigortası hizmetimizi de ek ücretle satın alabilirsiniz. Bunun yanında, bebekli ve çocuklu aileler için zorunlu hale getirilmiş oto koltuklarını da işletmemizden cüzi bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. Eğer şehri bilmiyorsanız ve bir GPS’e ihtiyacınız varsa yine araç kiralama ekranında ek ücrete tabi olarak bu hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araçlarımız, müşterilerimizin tatil sürecinde keyifle sürebilecekleri şekilde temin edilmektedir. Aile olarak ya da çift olarak geldiğiniz tatillerinizde, sizlere yetecek alana sahip olan araçları tercih etmeniz, ergonomik açıdan sizlere fayda sağlayacaktır. Sitemiz üzerinden görüntüleyebileceğiniz araçlarımızda, bagaj limiti, 100 kilometrede kaç litre yakıt yaktığı, kapı sayısı, kişi sayısı, klima ve vites seçeneklerine göre kriterlere ayrılmış durumdadır.

Bizlerden alacağınız hizmetlerin en iyi sonucu sağlaması için geliştirdiğimiz sistemimizde, dilerseniz online ödeme yaparak araçlarınızı şimdiden hazır hale getirebilirsiniz. En uygun araç kiralamak için rezervasyonlarımızın tatil dönemlerinde daha da arttığını hatırlatmakta fayda var. Bu yüzden, şimdiden araçlarınızı geleceğiniz tarihe göre ayırtarak, kolaylığın ve rahatlığın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.