50 ₺’den Başlayan Fiyatlarla

Antalya Konyaaltı Araç Kiralama – 92 ₺’den Başlayan Fiyatlarla

Ülkemizin harika tatil şehirlerinden olan Antalya her yıl yüzlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Turistler genellikle uçaklar ile ülkemize geliyor ve büyük paralar bırakıyor. Ancak turistler gezmek istedikleri yerlere gitmek için çoğu zaman ideal araç kiralama yerleri bulamıyor. İşte bizlerde Antalya Konyaaltı araç kiralama olarak sizlere harika hizmetler sunmak için çabalıyoruz.

Sınıfına göre birbirinden özel, temiz ve sorunsuz araçları turistlere ve siz değerli halkımıza kiralıyoruz. Antalya etrafında bulunan diğer araç kiralama merkezlerine göre farklı ayrıcalıklar ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Bunun içinde deneyimli personelimiz ve araç çeşitliliğimiz ile karşınıza çıkıyoruz. Araç kiralarken dikkat edilen en önemli konu olan para meselesinde de sizler için makul fiyatlar sunuyoruz.

Antalya Havalimanından Araç Kiralamak

Firmamız genellikle yurt dışından gelen turistler için ve siz değerli müşterilerimiz için çalışıyor. Bunun için bünyemizde Hyundai ve Renault model araçlara yer veriyoruz. Güney Koreli ve Fransız mühendislerin ellerinden çıkan bu araçlarımızda üst düzey konfor imkanı bulunuyor.

Genellikle uzun yolculuk yapan kişiler yolculuk sonrası araç kiralıyorlar. Bunun için de havalimanı etrafında bulunan araç kiralama merkezlerine başvuruda bulunuyorlar. Bizler de tam bu noktada birbirinden özel, temiz ve konforlu araçlar ile sizlere hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Ancak araç kiralamak için birkaç şart bulunuyor.

Bunlar; en az 3 senelik ehliyet sahibi olmak, yurt dışından gelenlerde pasaport bulundurmak ve kimlik sahibi olmak. Bu şartlar sağlandığı takdirde havalimanı etrafından dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Antalya Konyaaltı Otomatik Araç Kiralamak

Genellikle araç kiralama merkezlerinde manuel kontrol edilen araçlar bulunur. Ancak bizler siz değerli müşterilerimizin rahatı için otomatik araçları da bünyemizde bulunduruyoruz. Bunun için Renault ve Hyundai model araçları belirli bakımlarını yaparak sizlere kiralıyoruz. Otomatik vites araçlarımızın şanzıman yağını belirli periyotlar ile yeniliyoruz. Burada amacımız sizler aracı kullanırken hiçbir sorun ile karşılaşmamanız.

Otomatik vitesli araçlarımızda full kasko, sınırsız kilometre yapma imkanı, hırsızlık sigortası ve bazı parçaların sigortası bulunuyor. Burada da siz değerli müşterilerimizin haklarını gözetmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Otomatik ya da manuel araç fark etmeksizin 24 saat boyunca yol yardımı yaparak sizlerin yollarda güvence altında olmanızı sağlıyoruz.

Antalya Konyaaltı Araç Kiralama Fiyatlar

Araç kiralamak isteyen kişiler aracın konforuna, durumuna ve sigortalarına baktıktan sonra fiyatları ile ilgileniyor. Çünkü araç kiralamak isteyen kişiler hayatın birçok yerinde olduğu gibi burada da uygun fiyatlar ile karşılaşmak istiyor. Antalya Havalimanı etrafında bulunan birçok havalimanında araç kiralama bedelleri çok yüksek fiyatlardan başlıyor. Ancak bizler şirket olarak burada da siz kıymetli müşterilerimizi düşünüyoruz.

Bunun için sizlere maksimum konfor minimum fiyat ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun içinde 4 kapılı, otomatik ya da manuel düşük yakıt tüketimli araçları sizlere kiralıyoruz. 1 gün yani 24 saat boyunca araç kiralama fiyatları en az 92 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar aracın modeli, yakıt tüketimi ve konforuna göre artış gösteriyor.

Diğer araç fiyatları ise şu şekilde;

Renault Symbol Benzin Manuel: 1-3 gün 95 TL, 4-7 gün 90 TL, ot 8 gün 90 TL
Hyundai Blue Benzin Otomatik: 1-3 gün 120 TL, 4-7 gün 110 TL, ot 8 gün 100 TL
Hyundai Blue Dizel Otomatik: 1-3 gün 130 TL, 4-7 gün 120 TL, ot 8 gün 100 TL
Renault Symbol Dizel Manuel: 1-3 gün 100 TL, 4-7 gün 90 TL, ot 8 gün 85 TL

Aylık kiralamalarda 50 ₺’den Başlayan Fiyatlarla

Yukarıda görüldüğü araçların kiralanma bedelleri gün sayısı arttıkça düşüyor. Burada da bizlerin sizlere sunduğu ufak bir kampanya bulunuyor. Bizler sadece kendimizi değil sizleri de düşünüyor ve yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Peki bu fiyatlar nelere dahil?

Full Kasko
Sınırsız Kilometre
Hırsızlık Sigortası
Cam, Lastik ve Far Sigortası
Havalimanı Araç Teslimi
Katma Değer Vergisi (KDV)
İkinci Sürücü
24 Saat Boyunca Yol Yardımı

Yukarıda belirtilen hizmetler sizlerden talep ettiğimiz fiyatlara dahildir. Bunun haricinde sizlerden hiçbir fiyat talebinde bulunulmayacaktır. Burada araç aracın ve sizlerin güvenliğidir. Bunun için de hırsızlık sigortası, full kasko ve diğer parçaların sigortası fiyatlara dahil edilmiştir.